Hakkımda

2005 yılında başlangıç yaptığım bilişim sektöründe; aktif olarak Ankara’da Bilgi Teknolojileri Kurulum ve Danışmanlık Hizmetleri alanında çalışmaktayım.

Özellikle kariyerimin ilk yarısında; sistem entegratörleri ile çalıştığım süre içerisinde, profesyonel olarak Sistem ve Ağ, Sanallaştırma Teknolojileri, Exchange Server ailesi, Server, Storage, Yedekleme, SAN üzerinde kurulum ve danışmanlık yaptım.

Büyük yapıların, kurumsal şirketlerin içinde edindiğim tecrübelerin iş hayatım boyunca aldığım çoğu kararda etkisi olmuştur. Danışmanlık tecrübelerimden kaynaklı pek çok farklı firmanın alt yapısının kurulum ve bakımında bulundum. Profesyonel kariyerim içerisinde Microsoft Sistemleri üzerine eğitmenlik de yaptım.

8 yıl Bilgi Teknolojileri Uzmanı olarak çalıştığım şirketimde ise, şirket bünyesinde bulunan tüm Ağ (Wireless, Switch, Router), Güvenlik (Antivirus, Antispam, Firewall, Log Management), SQL Server, Exchange Server, Veritas Enterprise Vault Mail Archive, Hyper-V Sanallaştırma, VMWare Sanallaştırma, Storage, SAN, Blade Server sistemlerinin analizi, yenilenmesi, kurulumu, yönetimi ve bakımı aşamasında yetkili olarak görev aldım.

En önemli kararlarım arasında bağlı olduğum işimden ayrılarak danışmanlık hizmetini kurmam vardır. Şu anda freelance olarak Ankara’da kurulum ve danışmanlık hizmetleri alanında destek vermeye devam ediyorum.

Bu kapsamda başlıca hizmetlerimiz.

  • Bilişim Danışmanlığı
  • Sanallaştırma Hizmetleri (VMWare, Hyper-V)
  • Sunucu Hizmetleri (Active Directory, İşletim Sistemi)
  • Veri Depolama ve Yedekleme Hizmetleri (Storage, SAN)
  • Network Hizmetleri (Switch, Wireless, Router, Firewall, SAN)
  • Birleşik İletişim ve Mesajlaşma Hizmetleri (Exchange Server)
  • Güvenlik Hizmetleri

Bilgi Teknolojileri Kurulum ve Danışmanlık Hizmetleri alanında şirketinize nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek ve aklınıza takılan diğer tüm sorularınız için iletişim sayfasından veya Linkedin üzerinden ulaşabilirsiniz. Çok hızlı cevap alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Comments are closed.